היכל הצדק

אודותינו

שירותי עריכת דין הינם שירותים משפטיים המוענקים על ידי עורכי דין מקצועיים המתמחים במגוון נרחב של תחומים בהתאם לאופי האשמה או החשד המופנה כנגד האדם אותו הם מייצגים.

כמו כן, עורכי דין מלווים תביעות מטעם הלקוחות אותם הם מייצגים כנגד מוסדות רפואיים במסגרת שירותיו של עו"ד נזיקין, תביעות כנגד מוסדות ציבור והליכי פירוק חברה במסגרת הליך פשיטת רגל המנוהל על ידי עורך דין המתמחה בתחום זה.

בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי וחיוני אודות שירותיהם המקצועיים של עורכי הדין בישראל.

 

ההסמכה לעיסוק בתחום עריכת הדין בישראל

 

על פי חוק לשכת עורכי הדין בישראל, ההיתר לעיסוק בתחום עריכת הדין כפוף למילוי שלושת התנאים הבאים:

  • עורך הדין הינו בעל השכלה גבוהה נדרשת בתחום המשפט.
  • עורך הדין עבר התמחות (סטאז')   של לפחות שנה מיום סיום לימודיו. את תקופת ההתמחות עורך הדין חייב לבצע בהתאם להנחייתו של עורך דין ותיק או שופט.
  • עורך הדין עמד בבחינות המקצועיות של לשכת עורכי הדין בישראל. בחינות אלו כוללות בחינה אחת בעל פה ובחינה שנייה בשיטת המבחן האמריקאי.

 

חיסיון משפטי

 

אחד ההיבטים המרכזיים בכל הקשור ליחסי עורך דין –לקוח, הוא נושא החיסיון המשפטי. חיסיון זה נועד לצרכי שמירה על הסודיות בכל המידע המובא בפני עורך הדין על ידי הלקוח. היבט זה מעוגן במסגרת חוק החיסיון עורך דין- לקוח, והוא תקף לכל האנשים המעורבים במתן שירותי עריכת הדין לאותו לקוח.

 

שירותיו של עורך הדין על פי חוקי לשכת עורכי הדין בישראל

 

בין יתר שירותיו המקצועיים של עורך הדין תמצאו:

  • ייצוג לקוחות בפני בתי המשפט, בתי הדין גופי בוררות וגופים נוספים המהווים סמכות שופטת
  • עריכת מסמכים והסכמים בעלי אופי משפטי
  • ייצוג לקוחות במסגרת משא ומתן משפטי
  • מתן ייעוץ וחוות דעת משפטיות
  • ייצוג לקוחות בהתאם לתחום ההתמחות של עורך הדין, לרבות, ייצוג הלקוח אל מול לשכות ההוצאה לפועל, ייצוג הלקוח אל מול רשם החברות במסגרת הליכי פירוק חברה או הקמת חברה, ייצוג לקוחות אל מול משרדי מרשם המקרקעין במסגרת פנייה לעורך דין המתמחה בתחום המקרקעין, ייצוג לקוחות במסגרת מנהל מס עזבון, ייצוג לקוחות אל מול פקידי השומה ונציגי מס הכנסה, כונס נכסים,  ייצוג לקוחות במסגרת ערכאות משפטיות בכל תחום ונושא, לרבות, תחומי הרשלנות הרפואית במסגרתן עו"ד נזיקין מלווה את הלקוח בין אם הוא התובע ובין אם הוא הנתבע בתיק.